Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Britney Spears me videoklip tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Britney Spears me videoklip tė ri Empty
MesazhTitulli: Britney Spears me videoklip tė ri   Britney Spears me videoklip tė ri Icon_minitimeSun Mar 29 2009, 04:07

Britney Spears me videoklip tė ri BritneySpears

Britney Spears ka lansuar videoklipin mė tė ri tė kėngės "If You Seek Amy". Janė realizuar dy versione tė klipit dhe kėngės, versioni i pastėr dhe njė version tjetėr qė pėrfshinė njė gjuhė mė seksuale. Singėlli ėshtė pjesė e albumit "Circus", mė i shituri deri tashti i pop yllit. Kėngėtarja ka nisur turneun botėror nė fillim tė muajit, nė kuadėr tė tė cilit do tė interpretojė edhe nė Kanada dhe Britani tė Madhe.

_________________
Britney Spears me videoklip tė ri Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Britney Spears me videoklip tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: