Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Barton ndėrron serialin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Barton ndėrron serialin Empty
MesazhTitulli: Barton ndėrron serialin   Barton ndėrron serialin Icon_minitimeSun Mar 15 2009, 00:31

Barton ndėrron serialin F.0314133922831_m

Mischa Barton ka hequr dorė nga roli i saj nė ribėrjen e serialit "Melrose Place', pėr ta luajtur rolin e njė supermodeleje nė krizė, nė njė pilot seri tė cilėn e realizon Ashton Kutcher.

Aktorja dhe ish-modelja ishte nė bisedime pėr tė qenė pjesė e serialit ‘tė rigjallėruar’ tė viteve tė nėntėdhjeta, “Melrose Place”, por ajo ka braktisur atė mundėsi pėr tė luajtur nė dramėn televizive “Beautiful Life”, e cila flet pėr njė grup modelesh qė jetojnė nė njė banesė tė pėrbashkėt nė New York.

Nė serial, Barton do ta luajė karakterin Sonja, njė modele e cila lufton pėr ta ruajtur karrierėn e saj tė rrezikuar.

_________________
Barton ndėrron serialin Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Barton ndėrron serialin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: