Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr" Empty
MesazhTitulli: Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr"   Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr" Icon_minitimeSun Mar 15 2009, 00:29

Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr" F.0314163255799_m

Chris Brown nuk ka incizuar duet me tė dashurėn e tij Rihanna, bėjnė tė ditur njė raporte tė reja.

Brown, i cili ėshtė akuzuar mė herėt gjatė kėtij muaji pėr dhunė ndaj Rihannas, u raportua se kishte realizuar njė duet me tė dashurėn e tij.

Por kėnga nė fjalė, “Bad Girl”, nė fakt kishe qenė njė demo e incizuar vitin e kaluar, ku Brown dhe Rihanna kishin huazuar zėrin e tyre.

“Ndryshe nga raportet e publikuara, Chris Brown dhe Rihanna nuk kanė incizuar duet pas incidentit... Nė gusht apo shtator tė vitit tė kaluar ata kanė incizuar zėrat e tyre si vokale referente nė njė demo. Por kėnga kurrė nuk ėshtė krijuar ose kurrė nuk ėshtė synuar tė realizohet ndonjė duet nė mes tyre, dhe ajo ėshtė i incizuar nga artistė tė tjerė”, ka thėnė njė burim pėr magazinėn People.

_________________
Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr" Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: