Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer Empty
MesazhTitulli: Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer   Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 23:37

Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer Eliza_Dushku1

Deri mė sot nuk e kemi parė asnjėherė tė zhveshur, por aktorja me origjinė shqiptare Eliza Dushku duket tė ketė vendosur tė thyej kėtė tabu. Nė filmin e saj tė ri “The Alphabet Killer”, 28-vjeēja nė disa skena paraqitet e zhveshur.
Nė kėtė triler, Eliza interpreton rolin e njė agjenteje tė policisė, e specializuar nė fotografimin e skenave tė krimit. Por problemi i saj ėshtė se pėrndiqet nga shpirtrat e viktimave tė sė shkuarės, qė nuk e lėnė tė qetė, derisa zbulohet vrasėsi.
Eliza njihet kryesisht pėr interpretimin e roleve nė filma horrorė. Ka qene regjisori Rob Schmidt ai qė e ka bėrė aktoren tė ndryshojė mendje dhe ta heqė turpin qė deri mė sot e kishte penguar atė tė shfaqej nudo.Aktorja me origjinė shqiptare ka qenė nė vizitė edhe nė Kosovė dhe Shqipėri, me ē’rast kishte treguar se nė qafė ka tatuazh njė shqiponjė.

_________________
Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Eliza Dushku, e zhveshur nė filmin e ri The Alphabet Killer
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: