Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ... Empty
MesazhTitulli: Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ...   Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ... Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 23:23

Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ... Genta_Ismajli1

Kėngėtarja Genta Ismajli pėr shkak tė angazhimet tė shumta rreth programeve festive nė televizionet tona dhe videokaseta tė ndryshme, ėshtė dashur tė shtyj pėr mė vonė realizimin e videoklipit tė saj tė ri, tė cilin pati premtuar se do ta publikoj brenda kėtij viti.
Fjala ėshtė pėr videoklipin e kėngės “E pamundur”, qė tash kėngėtarja premton se do ta publikoj gjatė muajit shkurt tė vitit 2009. Balada “E pamundur” ėshtė pjesė e albumit tė fundit tė kėngėtares, “Zero, zero”, i publikuar nė treg gjatė sezonit tė sivjetmė veror. Teksti dhe muzika e kėsaj kėnge janė punuar nga Ilir Berani, ndėrsa orkestrimi nga Virusi.Kjo ėshtė hera e parė qė Genta realizon videoklip tė njė balade tė pėrfshirė nė albumin e saj.

_________________
Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ... Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Genta nuk arrin tė realizoj pėr kėtė vit videoklipin e ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: