Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji” Empty
MesazhTitulli: Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji”   Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji” Icon_minitimeSat Dec 13 2008, 12:53

Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji” Toni-braxton

Ylli i kėngės “Un-Break My Heart”, Toni Braxton, ėshtė detyruar qė nė fillim tė kėtij viti tė anulojė disa koncerte nė Las Vegas, si pasojė e hospitalizimit pėr shkak tė disa dhimbjeve nė gjoks. Ajo ishte tmerruar me tė kuptuar se doktorėt kanė zbuluar njė kokėrr nė gjirin e saj pas njė kontrolli tė zakonshme nė muajin gusht. Sidoqoftė, mjekėt i kanė thėnė tė mos brengosej dhe e kanė inkurajuar qė tė vazhdojė garėn e saj nė shoun amerikan “Dancing with the Stars”. Muajin e kaluar, Toni ka zbuluar se tumori ishte benin. Kėngėtarja ka thėnė pėr revistėn “US WEEKLY”: “Jam brengosur shumė se mos ėshtė kancer, sepse kemi njė histori nė familje me kėtė sėmundje. Gjyshja ime nga ana e babait ka vdekur nga kanceri nė gji dhe kam njė teze dhe njė hallė qė kanė kancer nė gji”, ka pėrfunduar Braxton.

_________________
Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji” Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Toni Braxton: “Kisha frikė se mos vuaja nga kanceri nė gji”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: