Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Pamela Anderson njė nėnė e devotshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Pamela Anderson njė nėnė e devotshme Empty
MesazhTitulli: Pamela Anderson njė nėnė e devotshme   Pamela Anderson njė nėnė e devotshme Icon_minitimeSat Dec 13 2008, 12:50

Pamela Anderson njė nėnė e devotshme PAMELA

Pamela Anderson mė parė do tė kujdesej pėr djemtė e saj sesa tė punonte. Bukuroshja 41 vjeēare e cila ka dy djem me ish bashkėshortin Tommy Lee, 12 vjeēin Brandon dhe 10 vjeēin Dylan – insiston se mė parė do tė kalonte kohė me familjen e saj se sa tė koncentrohej nė jetėn e saj profesionale. Nė njė intervistė, Anderson ka thėnė: "E vetmja mėnyrė qė mė ndihmon tė pėrballojė gjithēka ėshtė nėse i ndaj gjėrat sipas rendit. Kėshtu qė sė pari koncentrohem tek djemtė e mi dhe gjėrat e tjera pastaj janė vetėm bonus pėr mua. Pėr shembull nė shtator, tėrė muajin e kam kaluar nė shtėpi dhe mė vjen mirė qė jam nė atė pikė kur mund tė kaloj sa mė shumė kohė me familjen. Dhe e dini ēfarė, mund tė punoj kur tė plakem”, kishte shtuar nė fund modelja dhe aktorja amerikane.

_________________
Pamela Anderson njė nėnė e devotshme Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Pamela Anderson njė nėnė e devotshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: