Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore Empty
MesazhTitulli: Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore   Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore Icon_minitimeSat Dec 13 2008, 12:49

Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore Xuxi-03-400

Pas videoprojektit muzikor “Fanky ty tė zėvendėson”, ka kohė qė Xuxi, emri i vėrtetė i tė cilit ėshtė Naim Bunjaku, nuk ėshtė prezantuar nė mediat tona me ndonjė kėngė apo videoklip tė ri. Kjo ka ndodhur si pasojė e rrethanave tė krijuara nė tregun tonė muzikor vjetėve tė fundit, qė kėngėtari e quan “jo rregull”. Megjithėkėtė, tani pėr tani, nuk mungojnė tė rejat nė karrierėn e tij muzikore. Teksti i kėngės ėshtė shkruar nga Xuxi nė bashkėpunim me Adnanin, pėrderisa muzika ėshtė bėrė nga vetė Adnani. Kėnga flet pėr njė femėr, e cila i jep vetes liri jashtė limitit. Xuxi ka bėrė tė ditur se kanė nė plan qė kėngės t’i realizojnė videoklip, pėr tė cilin ka thėnė se do tė jetė njė videoklip jokomercial. Xuxi do tė jetė pjesė e organizimit tė koncertit nė sheshin “Nėnė Tereza” mė 31 dhjetor, pėr nder tė Vitit tė Ri, i cili do tė organizohet nga Komuna e Prishtinės dhe kompania “IPKO”.

_________________
Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Xuxi, gati pėr rikthim nė skenėn muzikore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: