Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr Empty
MesazhTitulli: Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr   Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr Icon_minitimeSat Dec 13 2008, 12:43

Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr JONIDA

Kėngės triumfuese tė festivalit “Kėnga Magjike 2008”, “Njėri nga ata”, kėngėtarja nga Shqipėria, Jonida Maliqi, i ka realizuar videoklipin i cili pritet tė publikohet shumė shpejt. Xhirimet tashmė kanė pėrfunduar, pritet tė bėhet montazhi i klipit dhe mė pas tė publikohet ai. Kėngėtarja ka paralajmėruar njė videoklip shumė tė veēantė, nė tė cilin ka thėnė se publiku do tė shohė njė Jonidė nė fillimet e saj dhe se si rritet nė skenė me dashurinė dhe pasionin pėr kėngėn. Kėto Jonida i ka bėrė tė ditura nė njė intervistė pėr shtojcėn “Bluetooth” tė “Gazetės Shqiptare”. Nė kėtė intervistė Maliqi ka folur edhe pėr fitoren nė festivalin “Kėnga Magjike”. “Sigurisht qė ndihem mirė, mė mirė nuk ka dhe uroj qė viti i ardhshėm tė jetė kaq frytdhėnės sa 2008-a. Pa ekzagjerim kam marrė rreth 200 sms dhe mjaft emaile nė adresėn time personale. Kanė qenė urime nga mė tė ndryshmet sidomos nga fansat e mi dhe nga miqtė e mi mė tė dashur”, ka pohuar kėngėtarja. Ndėrsa, duke folur pėr ndryshimin e flokėve nė festival, Jonida ka thėnė se flokėt i janė dėmtuar shumė dhe se ndoshta do t’i errėsojė pėrsėri pasi qė, siē ka thėnė ajo “gjithmonė kam qenė fanatike e flokut tė shėndetshėm”. Pėr mė tepėr nė kėtė intervistė, Jonida Maliqi, ka bėrė tė ditur se nė janar tė vitit 2009-tė do tė fillojė tė merret seriozisht me materialet muzikore qė ka krijuar vetė ajo.

_________________
Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Jonida Maliqi sė shpejti publikon videoklipin e kėngės “Njėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: