Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen Empty
MesazhTitulli: Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen   Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen Icon_minitimeSat Dec 13 2008, 12:41

Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen KATY%20PERRY

Pėrse tė famshmit nuk mund tė kalojnė mirė me njėri tjetrin dhe tė jetojnė nė njė botė tė paqes dhe harmonisė?. Epo, me Lili Allen-in kjo gjė duket tė jetė e vėshtirė. A thua Katy Perry ka nisur tė fshihet tashmė? Pasi qė nė fillim tė kėtij muaji ajo bėri njė koment pėr Lily-in dhe siē duket dikush ia ka bėrė me dije asaj qė tė mos ngatėrrohet me tė fuqishmen Lily, pasi qė shumė shpejt Perry ėshtė detyruar t’i kėrkojė falje pėr komentet tė cilat Lily i ka konsideruar ofenduese. Mė sa duket nė kėrkim falje Katy ka thėnė: "Po kam bėrė shaka me kėtė gjė, mirėpo mua nuk mė ėshtė dukur ofenduese ta quaj veten version i hollė i Lily-it. Nė fakt, nuk mendoj se duhet marr seriozisht gjithēka qė unė them, sepse nė tė shumtėn e kohės bėj shaka dhe thjesht mė pėlqen tė bėhem qesharake”.

_________________
Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Ngatėrresat nė mes tė kėngėtareve Katy Perry dhe Lily Allen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: