Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr Empty
MesazhTitulli: Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr   Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr Icon_minitimeTue Dec 09 2008, 21:20

Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr 2-%20Diellza%20Kolgeci

Modelja, disenjatorja, aktorja dhe kėngėtarja, Diellza Kolgeci, ėshtė parė me tė dashurin e saj, basketbollistin e njohur kosovar Edis Kuraja tė premten ( 5 dhjetor) nė Aeroportin Ndėrkombėtar tė Prishtinės. Burime brenda KTV-sė qė e kanė parė kėtė dyshe nė aeroport, kanė thėnė se Edisi po e shoqėronte Diellzėn, duke i ndihmuar nė mbajtjen e valixheve, pėrderisa Diellza po nisej pėr nė Zvicėr. Po ashtu ėshtė mėsuar se arsyeja e shkuarjes sė Diellzės nė Zvicėr ka qenė pjesėmarrja e saj nė njė organizim tė diskotekės “Ulpiana”. Kolgeci lidhjen e saj me Kurajėn e pati konfirmuar kohė mė parė pikėrisht nė Kohavision, nė njė intervistė dhėnė emisionit veror “Flladi Veror”. Pėrderisa ajo fliste pėr lidhjen e saj me Edisin, ka treguar se basketbolli ėshtė njėri nga sportistėt e preferuara tė saj, por qė fatkeqėsisht pėr shkak tė obligimeve tė shumta, nuk ėshtė shpesh e pranishme nė ndeshjet nė tė cilat paraqitet i dashuri i saj, Edis Kuraja.

_________________
Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Diellza Kolgeci gjatė fundjavės nė Zvicėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: