Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri Empty
MesazhTitulli: Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri   Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri Icon_minitimeTue Dec 09 2008, 21:13

Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri 3-%20pirro-cako

Kėngėtari i njohur nga Shqipėria, Pirro Ēako, ka nisur punėn pėr albumin e tij tė ri. Ai, aktualisht, ėshtė duke u marrė me krijimin e kėngėve tė reja qė do tė pėrfshihen nė album. Mėsohet se pjesė e albumit tė ri tė kėngėtarit do tė jenė edhe kėngėt “Diferenca je ti” nė duet me kėngėtaren Elsa Lila, si dhe kėnga pjesėmarrėse nė “Kėnga Magjike 2008”, “Anjushka” me tė cilėn fitoi ēmimin “hit kėnga e festivalit” dhe vendin e pestė.

_________________
Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Pirro Ēako nė pėrgatitje tė albumit tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: