Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 "Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

"Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit Empty
MesazhTitulli: "Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit   "Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit Icon_minitimeTue Dec 09 2008, 20:56

"Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit 4-%20Kaltrina%20Selimi

Pas hit kėngės “Auto-stop”, kėngėtarja Kaltrina Selimi tashmė ka realizuar edhe njė kėngė tė re. Kėnga e re e Kaltrinės me tekst tė Avni Qahilit e muzikė tė Virusit, mban titullin "Copy Paste". Mėsohet se kėnga flet pėr zhgėnjimet e njė vajze nė historitė e dashurisė sė saj qė e kanė lėnė tė kuptojė se tė gjithė meshkujt janė kopje e njėri-tjetrit. Me kėngėn e re Kaltrina do tė jetė e pranishme nėpėr programet festive tė televizioneve tona. Kurse, pritet tė shihet nėse kėngės Kaltrina do t’i realizoj videoklipin.

_________________
"Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
"Copy Paste", kėnga e re e Kaltrina Selimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: