Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Michael Jackson behet mysliman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Michael Jackson behet mysliman Empty
MesazhTitulli: Michael Jackson behet mysliman   Michael Jackson behet mysliman Icon_minitimeTue Nov 25 2008, 15:15

Michael Jackson behet mysliman 1227241192-Michel-Jackson1

Michael Jackson behet mysliman, Michael Jackson eshte konvertuar ne mysliman, madje ka nderruar emrin ne Mikaeel. 50-vjecari eshte fotografuar me nje veshje tipike myslimane, ndersa ka marre pjese ne nje ceremoni ne shtepine e nje miku te tij ne Los Anxhelos, shkruan “The Sun”. Jackson eshte fotografuar i mbuluar me nje shami te zeze. Nje burim deklaroi per gazeten se kengetari, i rritur si deshmitar i Jehovait vendosi te kthehej ne mysliman, ndersa realizonte nje album ne shtepine e mikut te tij. Ndikim mendohet se kane pasur nje producent dhe nje kantautor, te dy perqafues te Islamit. Mesohet se Michael refuzoi emrin Mustava, por preferoi emrin Mikaeel, nje nga engjejt e Allahut emri Mikaeel.

_________________
Michael Jackson behet mysliman Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Michael Jackson behet mysliman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: