Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj Empty
MesazhTitulli: Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj   Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj Icon_minitimeTue Nov 25 2008, 15:06

Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj 1217826665-Kate-Holmes

Aktorja jeton sė bashku me vjehrrėn, por nuk mjafton me kaq, pasi veē dy fėmijėve tė adoptuar dhe vajzės sė vogėl Suri, sė bashku nė shtėpi me tė jeton dhe e kunata e saj, domethėnė motra e Tom Cruise. Por, tashmė duket se ēifti po mendon pėr t’u transferuar dhe se Holmes e ka bindur tė shoqin qė situata nuk ishte mė e durueshme. Ēifti ka blerė njė shtėpi nė Beverly Hills, ku Holmes ia ka bėrė tė qartė bashkėshortit tė saj, qė do tė jetojnė vetėm ata tė dy dhe fėmijėt.

_________________
Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: