Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Kenga Magjike 2oo7 Ketu.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Kenga Magjike 2oo7 Ketu..... Empty
MesazhTitulli: Kenga Magjike 2oo7 Ketu.....   Kenga Magjike 2oo7 Ketu..... Icon_minitimeTue Jan 01 2008, 16:51

Playlist files:

cd1

1. 01.Marsida S dhe Arber A - Hapa dashurie
2. 02.Ani Cuedari - Ste Ndijej
3. 03.Jorida Zaimi - Ti dikur si
4. 04.Hermens - Ndijej
5. 05.Dorina Muceku - S'dua
6. 06.Seldi - Goc Trendi
7. 07.Blerina Matraku - U tha
8. 08.Celbaniks - Dua te dal dhe
9. 09.Besa - Pa Yllin Tend
10. 10.Kastro zizo - Gjinkalla qe
11. 11.Anjeza Shahini - Nxenesja m
12. 12.Leonora Jakupi - Nje here n
13. 13.Rosela Gjylbegu - Per ne te dy

cd2

14. 01.Emi Bogdo - E shkuara shkon
15. 02.Vedat Ademi - Mall qe djeg
16. 03.Anjeza Qosa - Dimension
17. 04.GilanG dhe B2N - WOW
18. 05.Rrezarta Shkurta - Jo naten
19. 06.Noisi - Vec per ty
20. 07.Elvana Gjata - Ku jeton Das
21. 08.Alb Magji - Baby
22. 09.Julka - Bla Bla Bla
23. 10.Alberia - Ik Tani
24. 11.Hana Cakulli - U Sherova
25. 12.Lori - Amerika
26. 13.Flori ft. Soni - Fluturimi 3470shkarko

megaupload.com EEU2CCI0
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kenga Magjike 2oo7 Ketu.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Muzika nėpėr Botė :: Download Mp3 :: K-
Kėrce tek: