Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff.
Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeLatest imagesAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar


Numri i postimeve : 1692
Age : 34
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje Empty
MesazhTitulli: Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje   Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje Icon_minitimeSun Apr 13 2008, 12:29

Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje Tuna
Kėngėtarja shkupjane Altuna Sejdiu, e cila ėshtė nė pėrmbyllje tė studimeve nė Selanik, nė njė intervistė tė fundit tė dhėnė pėr tė pėrditshmen shqiptare “Korrieri”, ka thėnė se ndryshimet e saj janė kryesisht nė karakter dhe aspak nė pamje.
“Nga pamja nuk kam bėrė ndryshime drastike kohėve tė fundit dhe nuk planifikoj tė bėj mė. Ndėrsa nga karakteri kam ndryshuar shumė, nė aspektin pozitiv. Tani mendoj dhe veproj ndryshe nga para disa vitesh, sepse vetė show biznesi mė bėri mė tė pjekur”, ka thėnė Tuna.

Nė pyetjen nėse ka nė plan ta kurorėzojė lidhjen e saj me anėtarin e rep-grupit Skills, Ledrin, shkupjania ka thėnė: “Nuk e kam nė plan tė martohem sė shpejti. Kjo ėshtė gjėja e fundit qė mė shkon ndėrmend tani. Jam e koncentruar nė karrierė. Por natyrisht qė njė ditė do tė martohem dhe do tė krijoj familjen e madhe, ashtu sikurse e kam paramenduar”.

Tuna ėshtė afėr fundit tė studimeve pėr shkencat e komunikimit nė Selanik, por megjithatė nuk e sheh veten jashtė muzikės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: