Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Alban Skenderaj & Kthjellu - Dicka

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Alban Skenderaj & Kthjellu - Dicka Empty
MesazhTitulli: Alban Skenderaj & Kthjellu - Dicka   Alban Skenderaj & Kthjellu - Dicka Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:15

Dicka qe me ngacmon
dicka qe me pushton
dicka qe nuk arrij
dicka qe vjen nga ti

dicka qe fort kerkoj
dicka qe enderroj
dicka qe e ke ti
dicka qe nuk arrij

dicka me ka verbuar
nuk isha i mesuar
me ben te fluturoj
vetem kaq kuptoj

qe ateher me kohen nuk e kame ndjer
zerin ta ndegjoj dhe boten e harroj

gjerat nuk kane me vlere
kur zerin ta ndegjoj
dhe une si perher
boten e harroj

dhe une si perher
kur zerin ta ndegjoj
gjerat nuk kane me vlere
dhe boten e harroj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Alban Skenderaj & Kthjellu - Dicka
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: A-
Kėrce tek: