Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Alban Skenderaj - Eklips

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Alban Skenderaj - Eklips Empty
MesazhTitulli: Alban Skenderaj - Eklips   Alban Skenderaj - Eklips Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:17

Ndoshta me nuk ia vlen
te hubas ne syt e tu
Jo ti ske pse genjen
Te qaj te shtrihem me vrull
Se kur hena diellin e fsheh
Dhe shpejt rrezet i mbulon
Per nje qast freskia te te vret
Por eklipsi shpejt mbaron.

Ndoshta me nuk ia vlen
Te zgjohem me mendjen tek ti
Dua pran te te kem
Kam mall,pa largesi

Sepse ndryshe sdo kishte mbarim,zjarr i fshehur ne uje
Me ndihmo engjelli im
Zjarrin ta shpetoi
Jo nuk dua ta pranoi
Fati te na ndaj
Dua ta mbroi dashurin e saj

(Chourous)
Do ta mbroj me syt e Zotit
si nje perl ne pik te lotit
Do ta mbroj
te jetoj
Dashuri e saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Alban Skenderaj - Eklips
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: A-
Kėrce tek: