Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Alban Skenderaj - Bukuri e Frikshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Alban Skenderaj - Bukuri e Frikshme Empty
MesazhTitulli: Alban Skenderaj - Bukuri e Frikshme   Alban Skenderaj - Bukuri e Frikshme Icon_minitimeMon Feb 18 2008, 20:19

Me nje fjal, me nje veshtrim
Me nje puthje, me nje ledhatim
Me nje xhest ti me ndrysho
Nje tjeter njeri ne mua ti zgjo

Eheeej...Uuu...

Me nje veshtrim
Ti godite ne qender
Pushtove gjith shpirtin tim

Eheeej...Uuu...

Veshtir ta pranoj
Si valle!
Une ndjenjen e fshehur
Kaq leht ta zbulo...j

Brenda meje ndjej nje ze
Qe i bindur me flet
Esht bukuri e frikshme
Qe nga qielli zbret
Te gjen ty pa mbrojtje
Te vret

Te vret me nje shenj
Me nje qendrim
Me nje buzeqeshje
Me nje perqafim

Une vrapoj
Larg teje vrapoj
Por perseri
Me ben te qendroj

Eheeej...Uuu...

Me nje veshtrim
Ti godite ne qender
Pushtove gjith shpirtin tim

Eheeej...Uuu...

Veshtir ta pranoj
Si valle!
Une ndjenjen e fshehur
Kaq leht ta zbulo...j
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Alban Skenderaj - Bukuri e Frikshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: A-
Kėrce tek: