Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Gjthmonė kujtoj Gushtin ....dhe une gjithmon Te Dua..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Gjthmonė kujtoj Gushtin ....dhe une gjithmon Te Dua.. Empty
MesazhTitulli: Gjthmonė kujtoj Gushtin ....dhe une gjithmon Te Dua..   Gjthmonė kujtoj Gushtin ....dhe une gjithmon Te Dua.. Icon_minitimeSun Jan 20 2008, 20:26

Gjthmonė kujtoj Prillin ....dhe une gjithmon Te Dua..


Ora vajti 23:09.Edhe nje nate e mundimshme per mua,edhe nje nate plot kujtime per ty,per ditet e netet e kaluara bashke. Nuk mund te harroj,me beso shpirt!
Ditet dhe netet qe kaloj pas muajit shtator jane perplot te mbushura me kujtime per ty,perplot vaj e vuajtje..

Si sot me kujtohet dita kur rastisem te takohemi nje nate Gushti..dhe takimet tona me pastaj morren hovin e tyre te pandalshem deri ne Shatatorin e mallkuar! Te kujtohen edhe ty ato dite e nete te hareshme tonat apo jo,kur, qe te dy nuk donim te dinim nese mbeteshim pa gjume ne sy duke i shkruar me pasionin me te madh njeri tjeterit,kur une mundohesha te gjej, qoftė vetem edhe nje minute te bisedoj me ty?!!!Eeeehhhh te dishe se sa me mungone
Humbja e nje miku te shtrejte,te dashur, qenka e tmerrshme. Kurre nuk e kam menduar qe kjo mund te me ndodhte nje dite,ngase.....ngase kisha vetem mendime te mira per miqesine tone dhe kurre,kurre nuk me kaplonin mendime te errata, sigurisht e gjithe kjo fale teje,qendrimit tend ndaj meje, per te cilen gje te falenderohem edhe sot e kesaj dite, sic kam bere edhe atehere kur ishim prane njeri tjetrit Une e thurra ardhmerine tone ne mendjen time ashtu sic e deshiroja, por tani ti me le te vetmuar te thurr ate vetem me kujtime e deshira te mbetura peng ne shpirt e te parealizuara,por prapeseprape une te dua njesoj, ne te njejten menyre si diten e pare, edhe pse ti ike papritmas dhe nuk u ktheve, edhe pse ti nuk deshte te degjosh se si tingellon fjala ‘te dua” nga une, por une serish te dua,te dua vetem ty sepse ky eshte premtimi qe une i kam dhene vehtes,sepse ne zemren time vetem TI je ai qe ke zene vendin me te merituar.Ne te gjithone ka pasur vend vetem per nje njeri, e ai ishe dhe do mbetesh TI i imi ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Gjthmonė kujtoj Gushtin ....dhe une gjithmon Te Dua..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) SHOQĖRIA :: Dashuria :: Histori Dashurie-
Kėrce tek: