Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Beso dhe shpreso…

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Beso dhe shpreso… Empty
MesazhTitulli: Beso dhe shpreso…   Beso dhe shpreso… Icon_minitimeSun Jan 20 2008, 20:20

Beso dhe shpreso…

TE falenderoj per mesazhin e rradhes dhe te kerkoj falje per moskorrektesen time jo te paket ne kthimin e pergjigjeve .POr duhet ta besosh se ,keto kohet e fundit , sidomos , kam pasur angazhime te shumta e te shpeshta,te cilat me kane menjanuar jo pak nga gjerat e mi ate dashura e te shtrenjta, ku ti pa asnje dyshim ben pjese. Sidoqofte kjo nuk do te thote te mos ndihem fajtor para teje. E besoj qe pot e merr ‘’malli’’ per mua sic shpreh ne mesazhin tend sepse nje kureshtje te tille provoj dhe une cdo dite . Vecse te lutem ta ruash veten .Te perpiqesh ti kujtosh sa me rralle mua dhe kujtimet e casteve qe kemi kaluar bashke , edhe pse e di fort mire se kjo eshte e veshtire thuajse e pamundur , kujtimet nuk jane si detyrat qe , gabimet mund te shuhen me gome . Krejt tjeter jane kujtimet . Mund te vije nje dite qe ato dmth kujtimet , te mos mbesin te tilla , dmth kujtime . ‘’kohet e vjetra’’ , castet e mrekullueshme qe kemi kaluar bashke ,ulerijne e na therrasin . mund te vije nje dite kur net e dy te mos jemi ne gjendie te mos e kthejme mbrapsh ftesen e tyre . Beso dhe shpreso…
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Beso dhe shpreso…
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) SHOQĖRIA :: Dashuria :: Histori Dashurie-
Kėrce tek: