Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Gentiana Ismajli-Possesiv

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Gentiana Ismajli-Possesiv Empty
MesazhTitulli: Gentiana Ismajli-Possesiv   Gentiana Ismajli-Possesiv Icon_minitimeSun Jan 13 2008, 14:03

Me gėnjeshtra e pėrralla
Dashuri s'ėshtė kjo !
Pėr njė qast ndrron tre fytyra
Mė mir nga un shko

Ti je njė mashkull tipik
Nė shpirt fanatik
Mir po un stė kam frik
Andaj pėr gjithmon ti ik

Ke delirin dominues
Nė ēdo femėr t'jesh pushtues
Unikat je nė mendime
Nuk ke vend zemrėn time
Un jam shum sentimentale
S'dua dashuri fatale
Posesiv je ti

Come'on

Ke delir delir delir dominues
Je zemer zemer ti je zemėr pushtues
Ke delir delir delir dominues
Je zemėr pushtues

Fare nuk falė dashuri
veq gishta i numron
Dje te ajo sot tek un nesėr te tjetra shkon

Ti jė mashkull tipik
Nė shpirt fanatik
Mir po un stė kam frik
Andaj pėr gjithmon ti ik

Ke delirin dominues
Nė ēdo femėr t'jesh pushtues
Unikat je nė mendime
Nuk ke vend nė zemrėn time
Un jam shum sentimentale
S'dua dashuri fatale
Posesiv je ti

Come'on
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gentiana Ismajli-Possesiv
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: G-
Kėrce tek: