Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Gentiana Ismajli-Per ty jam e vdekur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Gentiana Ismajli-Per ty jam e vdekur Empty
MesazhTitulli: Gentiana Ismajli-Per ty jam e vdekur   Gentiana Ismajli-Per ty jam e vdekur Icon_minitimeSun Jan 13 2008, 13:55

Nė zemrat tona mė nuk ka vend dashuria
Me mua del e shikon shoqet e mia
E si gjithmonė pėr mua s'lodhesh fare
Ti me qellim kėt zemer sonte keq e vrave
A eshte kjo DASHURI??
Tregom dua ta di!!!

Herėt a vonė do ti kuptosh mėkatet e tua
Ti s'mė lejon qe jeten ta jetoj si dua
Pa mua del sa her qe ty te teket
Pse dikush me zemer te thyer mbetet
A eshte kjo DASHURI??
Tregom dua ta di!!

Mos mė thirr mė per ty jam e vdekur
Le te vrasin Lotet qe kam derdhur
Le te vrasin ditet qe mi more
Zemren time nuk e meritove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gentiana Ismajli-Per ty jam e vdekur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: G-
Kėrce tek: