Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Nora Istrefi me “botė tjetėr”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Nora Istrefi me “botė tjetėr” Empty
MesazhTitulli: Nora Istrefi me “botė tjetėr”   Nora Istrefi me “botė tjetėr” Icon_minitimeWed Jul 02 2008, 15:53

Nora Istrefi me “botė tjetėr” Noraa

Kėngėtarja Nora Istrefi pėrpara adhuruesve tė saj sė fundmi ka lansuar video-klipin mė tė ri, “Another World” thėnė shqip “Njė botė tjetėr”. Spoti ėshtė realizuar nė Maqedoni ndėrsa muzikėn dhe orkestrimin e kėngės e ka bėrė kompozitori Enis Presheva. Premierė, “Another World” ėshtė transmetuar nė edicionin e djeshėm tė emisionit “Express Live”. Nė njė deklaratė dhėnė KTV-sė, Istrefi ka thėnė se shumė shpejt do tė pėrfundojė albumin e saj mė tė ri i cili do tė dal nė treg me emrin e vet kėngėtares, Nora. Kohė mė parė kėngėtarja ėshtė fejuar me tė dashurin e saj, instrumentistin Robert Berisha.

_________________
Nora Istrefi me “botė tjetėr” Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Nora Istrefi me “botė tjetėr”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: