Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Nora Istrefi - Para syve tu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi - Para syve tu   Mon Jan 14 2008, 22:28

Me ke thene se do te vish tani
vetem per 5 minuta
por ti nuk po vjen

Sikur sonte, asnjehere me pare
me zemer nuk te luta
o jo asnjehre

Buza ime u tha, e zemra u djeg
sikur dora e jote,askush nuk me prek

Buza ime u tha, e syri ka mall
une veq afer teje ,po ndihem e gjall

Ref; 1x
Vetem sonte, vetem sonte
rri me mua
ndryshe me rrah zemra
kur te kam ketu

Vetem sonte, vetem sonte
rri me mua
po me pushon shpirti
para syve tu

Me ke thene se do te vish tani
vetem per 5 minuta
por ti nuk po vjen

sikur sonte, asnjehere me pare
me zemer nuk te luta
o jo asnjehere

Buza ime u tha,e zemra u djeg
sikur dora jote, askush nuk me prek

Buza ime u tha, e syri ka mall
une veq afer teje, po ndihem e gjall

Ref;
Vetem sonte, vetem sonte
rri me mu
ndryshe me rrah zemra
kur te kam ketu

Vetem sonte, vetem sonte
rri me mua
po me pushon shpirti
para syve tu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nora Istrefi - Para syve tu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Musa Jupolli:Nora e Kelmendit
» Fran Buzhala: Muri qė po lėvizė pa dritėn e syve!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: N-
Kėrce tek: