Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Near Dark (1987)DvDRip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Near Dark (1987)DvDRip   Wed Mar 26 2008, 15:03

Near Dark (1987)DvDRipPlot
A mid-western farm boy reluctantly becomes a member
of the undead when a girl he meets turns out to be
part of a band of southern vampires who roam the
highways in stolen cars. Part of his initiation
includes a bloody assault on a hick bar.

IMDb
Kodi:
http://www.imdb.bayw.org/title/tt0093605/
Sample
Kodi:
rapidshare.com Sample.avi
Sub(No,Da,Sv,Fi,Nl,Pl,Hu,Cs,Es,Pt,)Idx
Kodi:
rapidshare.com sub.N.D.87.rar
Download
Kodi:
rapidshare.com Near.Dark.1987.part1.rar
rapidshare.com Near.Dark.1987.part2.rar
rapidshare.com Near.Dark.1987.part3.rar
rapidshare.com Near.Dark.1987.part4.rar
rapidshare.com Near.Dark.1987.part5.rar
rapidshare.com Near.Dark.1987.part6.rar
rapidshare.com Near.Dark.1987.part7.rar
No Pass

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Near Dark (1987)DvDRip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Televizioni dhe Kinematografia ( Filma ) :: Filma-
Kėrce tek: