Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Tuna-Bileta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Tuna-Bileta Empty
MesazhTitulli: Tuna-Bileta   Tuna-Bileta Icon_minitimeWed Feb 06 2008, 17:00

Sonte nga banesa jote shkoj
Zbathur jam qe fqinjet mos ti zgjoj
Dhe ne ulsen para ni taksist
Me shpetoj nje fjale,nje fjale e pist

Dashuria e kaca mua ngec
Taximetri sonte le te ec
ishte hera e fundit e as e pare
Qe ne perkembem sikur leck

Ti je vrases e un nje e vrarė
Vetem zotin e pata deshmitar

Rezervo rezervo ne harrese nje dhome
Rezervo nese do, se kjo dashuria jone
Per dite te lumtura,vulen e zeze e ka
Rezervo nje hakmarrje dhome,
Rezervo nese do, neper te kuqen ti kalo
Per dite te lumtura, dije me bileta ska.....

Eshte i hapur ndonje stacion, qe punon 24 ore
Spo del i fati,ju lutem ndjese
Me jepni pak,pakes shprese

Ka bileta per mekatare,
Ka bileta edhe per tradhetare
Biletat e fatit, S`ka veq per ata
Qe dashuruan si te marre

Kurr te arka e jetes, parkon
Qast i lumtur, ti pyet sa kushton..

Rezervo rezervo ne harrese nje dhome
Rezervo nese do, se kjo dashuria jone
Per dite te lumtura,vulen e zeze e ka
Rezervo nje hakmarrje dhome,
Rezervo nese do, neper te kuqen ti kalo
Per dite te lumtura, dije me bileta ska....

Me bileta ska,me bileta ska,
Nananaa nananaa nanana oohoho nanana nananaa

Me bileta ska, me bileta ska...
Rezervo rezervo ne harrese nje dhome, Rezervo rezervo ne harrese nje dhome
Rezervo rezervo Per dite te lumtura,vulen e zeze e ka.
Rezervo nje hakmarrje dhome,rezervo nese do, neper te kuqen ti kalo
Per dite te lumtura,dije me bileta ska..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Tuna-Bileta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: T-
Kėrce tek: