Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Arash - Tike Tike kardi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Arash - Tike Tike kardi Empty
MesazhTitulli: Arash - Tike Tike kardi   Arash - Tike Tike kardi Icon_minitimeWed Jan 16 2008, 20:40

Arash - Tike Tike kardi

Bijato khodet bija to
Faghat to bija pahloje man
Negahto, Sedato, Labato mikham baraje man
Bijato (pahloje man) Negato (mikham baraje man) Sedato (dost daram)

Tike tike kardi delamano
Sarbesaram nazar dige dige mikhamet
Tike tike bordi delamano
Darbedaram kardi toro toro mikhamet

Bijato khodet bija to
Faghat to bija pahloje man
Negahto, Sedato, Labato mikham baraje man
Bijato (pahloje man) Negato (mikham baraje man) Sedato (dost daram)

Tike tike kardi delamano
Sarbesaram nazar dige dige mikhamet
Tike tike bordi delamano
Darbedaram kardi toro toro mikhamet

Tike tike kardi delamano
Sarbesaram nazar dige dige mikhamet
Tike tike bordi delamano
Darbedaram kardi toro toro mikhamet

Tike tike kardi delamano
Sarbesaram nazar dige dige mikhamet
Tike tike bordi delamano
Darbedaram kardi toro toro mikhamet

Tike tike kardi delamano
Sarbesaram nazar dige dige mikhamet
Tike tike bordi delamano
Darbedaram kardi toro toro mikhamet

Tike tike kardi delamano
Tike tike bordi delamano
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arash - Tike Tike kardi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste ne gjuhe te huaj-
Kėrce tek: