Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Arta Bajrami-I Njeti Ke Mbet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
GhoSt_MaSteR

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

Arta Bajrami-I Njeti Ke Mbet Empty
MesazhTitulli: Arta Bajrami-I Njeti Ke Mbet   Arta Bajrami-I Njeti Ke Mbet Icon_minitimeSat Jan 12 2008, 19:57

Arta Bajrami-I Njeti Ke Mbetdisa herė jemi nda
por asnjėher s’kam mujt pa t’pa
100 herė mė ke thy
por e pranoj se gjithmon te ty jam kthy,

tė jam kthyer unė dikur
por mė s’do tė kthehem kur
mė ke lėnė cdo natė me vujt
sepse i beson ēdo kujt

tė jam kthyer me njė shpres
se mė ndryshe do tė jesh
por njė gjė ėshtė e vėrtetė
i njejti ke mbet

ka shumė netė, e ka shumė ditė
qė mė mungon fellė nė shpirt
e meriton por s’tė urrej
sepse kėshtu shumė ma mirė
e di sa vlej

tė jam kthyer unė dikur
por mė s’do tė kthehem kur
mė ke lėnė cdo natė me vujt
sepse i beson ēdo kujt

tė jam kthyer me njė shpres
se mė ndryshe do tė jesh
por njė gjė ėshtė e vėrtetė
i njejti ke mbet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Arta Bajrami-I Njeti Ke Mbet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: A-
Kėrce tek: