Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Hilton pėrballet me gjykatėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Hilton pėrballet me gjykatėn   Wed Jul 15 2009, 20:25Paris Hilton po pėrballet me gjykatėn nė Miami. Trashėgimtarja e pasur akuzohet se nuk ka promovuar sa duhet filmin e saj pėr jetėn e studenteve mė 2006, tė quajtur “Pledge This”. Padia thotė se 28 vjeēarja Hilton nuk ka respektuar sa duhet kontratėn e saj pėr promovimin e DVD-sė sė filmit, duke kėrkuar kėshtu nga ajo dhe kompania e saj dėmshpėrblim prej mė shumė se 8 milionė dollarėsh. Ky film ishte dėmtim pėr arkat filmike, pasi qė ka arritur t’i fitojė vetėm 2.9 milionė dollarė nė mbarė botėn. Hilton thotė se ka bėrė gjithēka qė ka mundur pėr tė promovuar filmin.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Hilton pėrballet me gjykatėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anton Quni flet pėr Gjykatėn Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojė pozitėn ndėrkombėtare tė Kosovės
» Arben Sylejmani:Britania pėrballet me rrezik tė paparė nga terroristėt ISIS-it dhe tė Al-Kaidės
» Flet pėr demarkacionin, Gjykatėn Speciale, Opozitėn imituesi mė i mirė i Ramush Haradinajt (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: