Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr"   Sun Mar 15 2009, 00:29Chris Brown nuk ka incizuar duet me tė dashurėn e tij Rihanna, bėjnė tė ditur njė raporte tė reja.

Brown, i cili ėshtė akuzuar mė herėt gjatė kėtij muaji pėr dhunė ndaj Rihannas, u raportua se kishte realizuar njė duet me tė dashurėn e tij.

Por kėnga nė fjalė, “Bad Girl”, nė fakt kishe qenė njė demo e incizuar vitin e kaluar, ku Brown dhe Rihanna kishin huazuar zėrin e tyre.

“Ndryshe nga raportet e publikuara, Chris Brown dhe Rihanna nuk kanė incizuar duet pas incidentit... Nė gusht apo shtator tė vitit tė kaluar ata kanė incizuar zėrat e tyre si vokale referente nė njė demo. Por kėnga kurrė nuk ėshtė krijuar ose kurrė nuk ėshtė synuar tė realizohet ndonjė duet nė mes tyre, dhe ajo ėshtė i incizuar nga artistė tė tjerė”, ka thėnė njė burim pėr magazinėn People.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Dueti i Rihanna dhe Brown "gėnjeshtėr"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: