Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj   Tue Nov 25 2008, 15:06Aktorja jeton sė bashku me vjehrrėn, por nuk mjafton me kaq, pasi veē dy fėmijėve tė adoptuar dhe vajzės sė vogėl Suri, sė bashku nė shtėpi me tė jeton dhe e kunata e saj, domethėnė motra e Tom Cruise. Por, tashmė duket se ēifti po mendon pėr t’u transferuar dhe se Holmes e ka bindur tė shoqin qė situata nuk ishte mė e durueshme. Ēifti ka blerė njė shtėpi nė Beverly Hills, ku Holmes ia ka bėrė tė qartė bashkėshortit tė saj, qė do tė jetojnė vetėm ata tė dy dhe fėmijėt.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Katie Holms i perplas deren nė fetyrė vjehrrės sė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: