Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Ryva Kajtazi realizon videoklipin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Ryva Kajtazi realizon videoklipin e ri   Mon Nov 24 2008, 23:24Kėngėtarja Ryva Kajtazi ka pėrfunduar xhirimet e videoklipit tė saj mė tė ri “Barnatorja”, i cili menjėherė pasi qė tė pėrfundojė faza e post-produksionit do tė fillojė sė shfaquri nėpėr televizione.
Me muzikė tė Armend Rexhepagiqit dhe tekst tė Aida Barakut, kėnga ėshtė aranzhuar nga Florent Boshnjaku. Po ashtu me kėtė kėngė duhet cekur se Ryva mori pjesė nė edicionin e fundit tė festivalit tė muzikės moderne shqiptare “Top Fest”.


“Kėnga ėshtė baladė dhe besoj se do tė pėlqehet nga publiku”, ka thėnė Ryva pėr “Express Live”. Videoklipi ėshtė realizuar nga Puntort Social. Pėrveē videoklipit, “Ryva” ėshtė angazhuar sė fundi tė portretizojė Parashqevi Qiriazin nė shfaqjen “Lule Shkronjat”. Premiera e kėsaj shfaqjeje do tė jepet nė Teatrin Dodona, ndėrsa regjinė e kanė bėrė Agron Gėrguri dhe Agim Selimi.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Ryva Kajtazi realizon videoklipin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: