Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Google nis shėrbimin SearchWiki

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FaBi

FaBi

Numri i postimeve : 215
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Futbolli
Registration date : 27/10/2007

Google nis shėrbimin SearchWiki Empty
MesazhTitulli: Google nis shėrbimin SearchWiki   Google nis shėrbimin SearchWiki Icon_minitimeMon Nov 24 2008, 12:55

Google SearchWiki

Google nis shėrbimin SearchWiki Google-sites-wiki
Google WiKi

Google ka nisur projektin SearchWiki, njė shėrbim i cili do t’i mundėsojė ēdo pėrdoruesi pėrshtatjen e rezultateve, e kėshtu edhe kėrkimeve tė ardhshme, pėr nevojat dhe kėrkesat e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peja-online.tk
 
Google nis shėrbimin SearchWiki
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: