Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Diellza: Nuk mė pėlqejnė meshkujt "seksi"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Diellza: Nuk mė pėlqejnė meshkujt "seksi"   Tue Nov 11 2008, 20:49Nė njė intervistė pėr revistėn "VIP Press", bukuroshja Diellza Kolgeci (Miss Kosova 1996) ėshtė shprehur se nuk i pėlqejnė meshkujt 'seksi', pasi qė "kanė tipare femėrore", ndėrsa defekti i meshkujve modernė ėshtė se kanė filluar t’i imitojnė femrat.

“Meshkujt seksi nuk i preferoj, sepse mė duket se kanė tipare femėrore. Meshkujt sot kanė filluar tė pėrdorin gjėrat qė u takojnė femrave”.

“Ata po imitojnė femrat nė veshje, heqje tė vetullave dhe bėjnė tretmane, tė cilat Zoti nuk ua ka dhėnė”, ėshtė shprehur Diellza pėr “VIP Press”.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Diellza: Nuk mė pėlqejnė meshkujt "seksi"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: