Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Bleona Qerreti pretendon Hollywoodin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Bleona Qerreti pretendon Hollywoodin   Sun Nov 09 2008, 14:01Kėngėtarja nga Shqipėria, Bleona Qerreti, nė njė intervistė dhėnė pėr revistėn “Korrier” ka bėrė tė ditur se vėmendja e saj aktualisht ėshtė pėrqendruar tek Hollywoodi. “Hollywood dhe vetėm Hollywood, nė rastin mė tė keq synoj tė paktėn diēka ndėrkombėtare”, ka thėnė Bleona, duke mos specifikuar se ēfarė ėshtė duke punuar nė kėtė drejtim. Nė kėtė intervistė kėngėtarja nuk ka hezituar tė flasė as pėr jetėn e saj private. Ajo ka thėnė tė ketė njė luks qė vajzat tjera nuk e kanė. “Jeta ime private ėshtė e njėjtė sikur ka qenė kėto katėr vjetėt e fundit. Nuk mund tė mohoj faktin se e kam njė luks nė jetėn time private qė vajzat tjera nuk e kanė. Nuk shpenzoj shumė kohė nė shtėpi dhe jam e lirė tė udhėtoj nė gjithė botėn, pa shkaktuar xhelozi. Besoj se ky ėshtė njė luks qė mė ka krijuar puna qė bėjė unė, por mbi tė gjitha ėshtė merita e njė njeriu tė mrekullueshėm me emrin Gani Bardha”, ka deklaruar Bleona. Kėngėtarja Qerreti ėshtė pjesėmarrėse nė kėtė edicion tė festivalit tė muzikės “Kėnga Magjike”, qė po mbahet nė kryeqytetin shqiptar. Ajo tashmė ėshtė paraqitur nė ciklin e prezantimit tė kėngėve konkurruese pėr kėtė edicion tė “Kėngės Magjike”. Teksti i kėngės ėshtė shkruar nga Armand Trebicka dhe Big Basta. Muzika ėshtė punuar nga Courtis Boone, ndėrsa orkestrimi ėshtė bėrė nga kompozitori kosovar, Enis Presheva. Pėrveē tjerash, Bleona ka bėrė tė ditur se ėshtė duke punuar edhe rreth realizmit tė njė videoklip tė ri, i cili ka thėnė se do tė jetė befasi pėr publikun.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
 
Bleona Qerreti pretendon Hollywoodin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Haxhi Muhaxheri:Shqiptari qė pretendon se ka bėrė zbulim pėr Nobel

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: