Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Ēka vozisin policėt????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
FaBi

FaBi

Numri i postimeve : 215
Age : 29
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Futbolli
Registration date : 27/10/2007

Ēka vozisin policėt???? Empty
MesazhTitulli: Ēka vozisin policėt????   Ēka vozisin policėt???? Icon_minitimeTue Oct 07 2008, 13:42

Prestigji ka filluar tė lulėzoj edhe nė botėn e luftėtarėve pėr tė drejtat e njeriut, kėshtu qė shumė makina tė shtrenjta shfrytėzohen edhe pėr ndjekje tė kriminelėve. Shikoni se ēka vozisin policėt nėpėr botė.


Ēka vozisin policėt???? Auto8


Ēka vozisin policėt???? Auto4

Ēka vozisin policėt???? Auto3

Ēka vozisin policėt???? Auto7

Ēka vozisin policėt???? Auto9

Ec e ik kush prej ktyne phaaaaaaaa !!!:>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peja-online.tk
 
Ēka vozisin policėt????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: