Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Skillz me spot te ri "Uuu ēa po shoh"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 26
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Skillz me spot te ri "Uuu ēa po shoh" Empty
MesazhTitulli: Skillz me spot te ri "Uuu ēa po shoh"   Skillz me spot te ri "Uuu ēa po shoh" Icon_minitimeWed Jul 09 2008, 10:18

Skillz me spot te ri "Uuu ēa po shoh" Skills

Hip-hop grupi Skillz ėshtė duke realizuar video-klipin mė tė ri me titull “Uuu, ēa po shoh”. Ndryshe nga video-klipi fitues i ēmimit tė madh nė Video Festin Muzikor 2008 “Ah Femnat”, i realizuar nga produksioni i RTV 21, ky i fundit ėshtė duke u realizuar nga produksioni ABB. Regjinė e spotit do ta bėjė Burbuqe Berisha. Kėnga “Uuu, ēa po shoh” ėshtė kompozuar nga Bradh Latifi, ndėrsa tekstin e kanė shkruar vetė anėtarėt e grupit Skillz, Ledri dhe Visari. “Kėtė verė nuk do tė ketė album tė ri nga Skillz”, ka deklaruar njė nga anėtarėt e grupit, Ledri. Ndėrsa video-klipi do tė jetė gati pėr dy javė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.endriti-14.tk/
 
Skillz me spot te ri "Uuu ēa po shoh"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: