Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē Empty
MesazhTitulli: Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē   Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:32


Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē 410
Ylli i muzikės rep, Nas, ka zbuluar se ai e ka provuar marihuanėn pėr tė parėn herė nė moshėn nėntėvjeēare.Kėngėtari
i njohur me hitin “I Can”, ka thėnė se babai i tij, jazisti Olu Dara,
kthehej nga turnetė me marihuanė dhe ia ofronte atė djalit tė tij.

“Ai rrinte nė shtėpi duke tymosur barishte. Ai mė dha ta provoj kur
isha, tė themi, nėntė vjet. Ishte shumė cool. Ne dėgjonim muzikė,
bisedonim, shihnim TV. Kėrkoja ta godisja, dhe nė disa raste ai mė
lejonte”, ka thėnė reperi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nas: Kam provuar marihuanėn kur isha nėntė vjeē
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: