Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Bale: Hollywoodi nuk ėshtė pėr fėmijė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Bale: Hollywoodi nuk ėshtė pėr fėmijė Empty
MesazhTitulli: Bale: Hollywoodi nuk ėshtė pėr fėmijė   Bale: Hollywoodi nuk ėshtė pėr fėmijė Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:29

Bale: Hollywoodi nuk ėshtė pėr fėmijė 211Christian
Bale nuk do ta lejojė vajzėn e tij tė ndjekė hapat e babait dhe tė
bėhet aktore si fėmijė, pasi qė ai mendon se fėmijėt nuk mund ta
kuptojnė presionin e Hollywoodit.
Ylli i flimit, “Batman
Begins”, ka qenė vetėm tetėvjeēar kur ka filluar tė xhirojė reklama
televizive, ndėrsa rolin e parė filmik e ka bėrė nė moshėn 12-vjeēare,
nė filmin, “Empire of The Sun”.

“Kam arsye tė shumta pse fėmijėt nuk duhet tė punojnė nė moshė aq tė
re. Mendoj se futja e fėmijėve nė njė industri profesionale ku ata mund
tė ballafaqohen me presionin ėshtė krejtėsisht e gabueshme”, ka thėnė
aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bale: Hollywoodi nuk ėshtė pėr fėmijė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: