Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Krishtlindjet vijnė herėt pėr Crow

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Krishtlindjet vijnė herėt pėr Crow Empty
MesazhTitulli: Krishtlindjet vijnė herėt pėr Crow   Krishtlindjet vijnė herėt pėr Crow Icon_minitimeSun Jul 06 2008, 23:27

Krishtlindjet vijnė herėt pėr Crow 111
Sheryl Crow ėshtė artistja e fundit e cila e ka incizuar njė kėngė pėr Krishtlindje.

Rokerja e ka incizuar kėngėn e saj tė preferuar festive, e cila pėrfshihet nė albumin e saj tė ri.

“Qe njė kohė tė gjatė kam dashur ta bėj njė gjė tė tillė, ndėrsa kur mė
erdhi mundėsia, menjėherė e shfrytėzova. Mė pėlqen muzika pėr
Krishtlindje, dhe gjithmonė e kemi njė ritual pas mbrėmjes sė
Krishtlindjeve duke u mbledhur dhe duke kėndur”, ka shpjeguar
kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Krishtlindjet vijnė herėt pėr Crow
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: