Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Cyrus: Dua tė bėhem Madonna e ardhshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 29
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cyrus: Dua tė bėhem Madonna e ardhshme   Fri Jul 04 2008, 20:05


Sensacioni
i tė rinjve, Miley Cyrus, ėshtė e vendosur qė tė bėhet Madonna e
ardhshme duke pohuar se kėtė e ka qėllim kryesor tė karrierės sė saj.
Aktorja
e serialit, “Hannah Montana”, e cila ėshtė edhe kėngėtare, shpreson pėr
njė karrierė tė gjatė dhe tė suksesshme muzikore dhe ėshtė e bindur se
ajo do tė mund ta arrijė divėn e muzikės duke e ndryshuar vazhdimisht
imazhin e saj.

Madonna vazhdimisht e ‘rinovon’ vetveten dhe pikėrisht kėtė dua ta bėj
edhe unė. Gjithēka qė mė del pėrpara dhe mė duket mirė, atė do ta bėj”,
ka thėnė Cyrus pėr revistėn, “People”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cyrus: Dua tė bėhem Madonna e ardhshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: