Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Elvana seksi nė spotin e ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Elvana seksi nė spotin e ri Empty
MesazhTitulli: Elvana seksi nė spotin e ri   Elvana seksi nė spotin e ri Icon_minitimeFri Jul 04 2008, 20:02

Elvana seksi nė spotin e ri Elvana10
Forumet e ndryshme
tė internetit e kanė vlerėsuar Elvanėn si njėra ndėr kėngėtarėt mė
seksi qė ėshtė paraqitur nė ndonjė spot deri mė tani.
Kėngėtarja
nė video-incizimin e kėngės sė re, “Vetes”, ka disa skena ‘tė nxehta’
tė cilat kanė bėrė qė tė diskutohet shumė nėpėr forumet e ndryshme tė
internet sidomos tė atyre forumeve qė mbahen jashtė Kosovės dhe
Shqipėrisė.

Por, nė njė intervistė pėr gazetėn “Korrieri”, Elvana ka thėnė se
ndihet mė shumė sensuale, dhe kjo ka qenė edhe arsyeja e bėrjes se
kėtij spoti, pėr t’ia dhuruar njė surprizė tė radhės publikut shqiptar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elvana seksi nė spotin e ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: