Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share
 

 Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhebraili
VIP
VIP
xhebraili

Numri i postimeve : 25
Age : 30
Registration date : 14/01/2008

Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy Empty
MesazhTitulli: Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy   Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy Icon_minitimeFri Jul 04 2008, 17:44

Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy

Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy 110

Rokerja kanadeze Avril Lavigne, do tė paraqitet nė njė koncert nė Tokio me 16
shtator sė bashku me artisten japoneze, Ai Otsuka, dhe me dyshen,
"Puffy".

“Jam e nderuar tė jem pjesė e kėtij koncerti.
Dėshiroj qė ky koncert tė shndėrrohet nė njė eveniment ku artistėt mund
t’i kalojnė kufijtė”, ka than Otsuka.

Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy 210

Ndėrsa dyshja “Puffy”, Ami Onuki dhe Yumi Yoshimura, nė njė koment
zyrtar kanė shkruar: “Dėshirojmė qė nė koncert ta kėndojmė kėngėn ‘All
Because of You’, tė cilėn gjė na kanė mundėsuar Avril dhe producenti i saj”.

Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy 310
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Avril nė Tokio bashkė me Otsuka dhe Puffy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: