Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Miss-i i Kosovės "fanse" e Suedisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Miss-i i Kosovės "fanse" e Suedisė   Sat Jun 14 2008, 20:16
Miss-i i Kosovės "fanse" e Suedisė

Miss Kosova 2008, Yllka Berisha ėshtė fanse e Suedisė nė Kampionatin Evropian tė Futbollit.
Bukuroshja kosovare i ka bėrė kėto komente pėr Peja-Online.Tk, pėrderisa ka thėnė se ėshtė nė ethe tė pritjes se lojės nė mes tė Suedisė dhe Spanjės.

Bukuroshja Berisha pritet qė sė shpejti tė udhėtojė pėr nė Kosovė ku edhe do t’i kalojė pushimet nė Prishtinės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Miss-i i Kosovės "fanse" e Suedisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Muhabere Krasniqi me kėngė tė re pėr dėshmorin e kombit "Kjani Bela" - Video
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Hatellari: Si e "lidha" diktatorin me litar
» Revista "Shqipėria etnike"
» Kadri Tarelli: Dy Heronjtė e Kosovės Haki Taha dhe Bajram Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: