Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Zanfina Ismajli - Gabim i madh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
bLooDy_PeYoN
Super Moderator
Super Moderator
bLooDy_PeYoN

Numri i postimeve : 564
Age : 27
Vendi : Peja
Registration date : 20/01/2008

Zanfina Ismajli - Gabim i madh Empty
MesazhTitulli: Zanfina Ismajli - Gabim i madh   Zanfina Ismajli - Gabim i madh Icon_minitimeWed Feb 06 2008, 17:14

Sillem sikur e ēmendur
asgje minute s'kam fletur
tash.. e degjoj nje kenge te vjeter
Nuk di pse po kendon
asgje s'me intereson
e dua tash e dua nje jete tjeter.

Sdua t'tinglloj
nje pesimiste
por shpesh me duket
jam realiste

Dhe pranoj
eshte fund
ti ishe nje
gabim i madh

Degjoj njerzit nga larg
si duket paskan fat
m'pengojn zerat e tyre te lumtur
lehtas e prek pianon
de-mol sa dhimbshem jehon
ky, ky me eshte zeri i duhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.endriti-14.tk/
 
Zanfina Ismajli - Gabim i madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Tekste kėngėsh :: Tekste Shqip :: Z-
Kėrce tek: