Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė Empty
MesazhTitulli: Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė   Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė Icon_minitimeSun Mar 29 2009, 04:06

Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė Agnesa%20Vuthaj

“Jam afėr”, kjo ishte pėrgjigjja e Agnesa Vuthajt nė pyetjen se a ėshtė e dashuruar, duke shprehur dėshirėn qė pėr kėtė tė flas herėve tė tjera. Vuthaj kėtė e ka thėnė dje nė emisionin “Express Plus” nė Kohavision. Ajo ka thėnė se kjo ėshtė hera e parė qė nė njė emision televiziv flet pėr jetėn private, pasi qė gjithmonė ėshtė munduar ta mbaj larg mediave. Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004 ishte protagonistja e radhės e emisionit “Express Plus”, nė tė cilin pėr gjithė shikuesit e Kohavisionit ka shpalosur njė ditė tė saj.

_________________
Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Agnesa Vuthaj thotė se ėshtė afėr dashurisė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: