Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiKėrko

 

 Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master
avatar

Numri i postimeve : 1692
Age : 30
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare Empty
MesazhTitulli: Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare   Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare Icon_minitimeSun Jan 04 2009, 23:27

Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare Leonora1

Kėngėtarja Leonora Jakupi, ėshtė zgjedhur kėngėtarja mė e bukur kosovare nga njė anketė e realizuar kohėt e fundit nga agjencia e lajmeve Kosovapress.
Nė kėtė anketė pesėditore kanė marrė pjesė gjithsej 2084 qytetarė, prej tė cilėve 616 veta kanė votuar pėr kėngėtaren, Leonora Jakupi.Leonora e kontaktuar nga kjo agjenci ka thėnė se ndihet mirė qė ka fituar si femra mė e bukur. Ajo ka falėnderuar tė gjithė adhuruesit qė kanė votuar pėr tė, duke thėnė se pamja e jashtme ėshtė dhuratė nga Zoti, por kjo bukuri duhet tė plotėsohet me gjėra tė tjera, nė tė kundėrtėn bukuria ėshtė e pavlefshme.Mė tepėr e vlerėsoj bukurinė e brendshme se sa atė tė jashtme”, citohet tė ketė thėnė Leonora.Nė vendin e dytė si kėngėtarja mė e bukur kosovare radhitet kėngėtarja Genta Ismajli me 254 vota.Me 216 vota pason nė vendin e tretė kėngėtarja, Zanfina Ismajli, pėrderisa e katėrta renditet kėngėtarja Kaltrina Selimi me 213 vota.Pastaj, duke iu referuar kėsaj ankete, nė vendin e pestė ėshtė kėngėtarja Nora Istrefi, e cila ka marrė gjithsej 157 vota.Dhe e fundit, ėshtė renditur kėngėtarja Jehona Sopi me 102 vota.

_________________
Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare Vet10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peja-online.tk
 
Leonora Jakupi, kėngėtarja mė e bukur kosovare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: V.I.P. News-
Kėrce tek: