Mirė se vini nė:
www.Peja-Online.tk

Nėse dėshironi qė tė jeni antarė i kėtij forumi regjistrohuni kėtu,
nė mėnyrė qė tė shikoni dhe tė jeni pjesėmarrės nė tema dhe forume te ndryshme!
Me respekt: Drini & Peja-Online Staff. 
Peja-Online.tkForumMuzikė 2008 / 2007GalleryPrograme te ndryshmeAktivizojeni galerinė tuaj (nėse nuk e keni)Lojra te ndryshme onlineRegjistrohuidentifikimiPytėsoriKėrko

Share | 
 

 Cili lloj i muzikes ju pėlqen me s'shumti?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Cili lloj i muzikes ju pėlqen me s'shumti?   Tue Jan 01 2008, 04:06


Cili zhander, cili tempo, cili ritėm i muzikes ju pėlqen mė s'shumti ?


Edituar pėr herė tė fundit nga DrInI-89 nė Sun Aug 31 2008, 12:45, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
DrInI-89
-> Web Master
-> Web Master


Numri i postimeve : 1692
Age : 28
Vendi : Peja
Profesioni/Hobi : Student
Registration date : 20/10/2007

MesazhTitulli: Re: Cili lloj i muzikes ju pėlqen me s'shumti?   Thu Jan 03 2008, 19:52

Pop Rock Hip-Hop .....e plot tjera.....hehe
bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peja-online.tk
GhoSt_MaSteR
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 333
Vendi : Qetu ku jom
Registration date : 30/12/2007

MesazhTitulli: Re: Cili lloj i muzikes ju pėlqen me s'shumti?   Fri Jan 04 2008, 19:56

PoP

edhe muzika popullore me pelqen shume sidomos kengetari Shkelzen Jetishi Xeni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhebraili
VIP
VIP
avatar

Numri i postimeve : 25
Age : 29
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: rap   Sun Aug 31 2008, 01:33

rep /hip-hop edhe popollore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili lloj i muzikes ju pėlqen me s'shumti?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili lloj i muzikes ju pėlqen me s'shumti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Avni Rustemi ne syte e Eqerem bej Vlores
» Gladiola Busulla: Poezia ėshtė njėlloj si dielli, ajri, uji
» Ē' ĖSHTĖ NJERIU? CILA ĖSHTĖ ORIGJINA? ĒFARĖ LLOJ SHORTI KA AI?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: ø.·“Æ) ARTI DHE KULTURA :: Muzika nėpėr Botė :: Bisedime & Info-
Kėrce tek: